Sponsorplatform

Sponsors die contact op willen nemen met leden van het sponsorplatform, kunnen via onderstaande gegevens contact opnemen met één van de bestuursleden. Deze enthousiaste groep vertegenwoordigt de belangen van alle Willem II-sponsors en ondersteunt het commerciële team van de club. Schroom niet om contact met hen op te nemen.

1. Tommy Grein                                                                   
Bedrijf: Q-Promotions B.V.
Mobiel: 06-52452526
E-mail: tommy@qpromotions.nl
Vertegenwoordiger van: Business Rooms

2. Els van Roessel
Bedrijf: GVT Group of Logistics BV 
Mobiel: 06-23450520
E-mail: els@gvt.nl
Vertegenwoordigster van: Business Rooms

3. Jacques de Kort
Bedrijf: Insulation Solutions
Mobiel: 06-53966706
Email: jacques.de.kort@insulationsolutions.nl
Vertegenwoordiger van: Business Club eerste verdieping

4. Frans Nabbe
Mobiel: 06-51542602
E-mail: frans.nabbe@ziggo.nl
Vertegenwoordiger van: Koningsclub

5. Frank Menue
Bedrijf: New Care Supplements B.V.
Mobiel: 06-53794772
E-mail: menue.f@new-care.nl
Vertegenwoordiger van: Business Club eerste verdieping

6. Rob Haenen
Bedrijf: Cheaque
Mobiel: 06-46426698
E-mail: rob@cheaque.nl
Vertegenwoordiger van: Young Business Club

7. Carlo Korssen
Bedrijf: Indicia
Mobiel: 06-53384937
E-mail: carlo.korssen@indicia.nl
Vertegenwoordiger van: Business Partners