Sponsorplatform

Sponsors die contact op willen nemen met leden van het sponsorplatform, kunnen via onderstaande gegevens contact opnemen met één van de bestuursleden. Deze enthousiaste groep vertegenwoordigt de belangen van alle Willem II-sponsors en ondersteunt het commerciële team van de club. Schroom niet om contact met hen op te nemen.
 

Tommy Grein
Bedrijf: Q-Promotions B.V.
Mobiel: 06-52 45 25 26
E-mail: tommy@qpromotions.nl
Vertegenwoordiger van: Business Rooms
Tommy
Paul Kleijn
Bedrijf: Abel Installatie
Mobiel: 06-20 43 77 53
E-mail: paul@abelinstallatie.nl
Vertegenwoordiger van: Business Rooms
Paul
Natasja Leijser
Bedrijf: Eco Steam and Heating Solutions
Mobiel: 06-22 78 97 82
E-mail: natasjaleijser@eco-steamandheating.com
Vertegenwoordigster van: Tricolores Lounge
Natasja
Frans Nabbe
Mobiel: 06-51 54 26 02
E-mail: frans.nabbe@ziggo.nl
Vertegenwoordiger van: Koningsclub
Frans
Frank Menue
Bedrijf: New Care Supplements B.V.
Mobiel: 06-53 79 47 72
E-mail: menue.f@new-care.nl
Vertegenwoordiger van: Business Club eerste verdieping
Frank
Rob Haenen
Bedrijf: Cheaque
Mobiel: 06-46 42 66 98
E-mail: rob@cheaque.com
Vertegenwoordiger van: Business Club eerste verdieping
Rob
Dennis van den Broek
Bedrijf: Indicia
Mobiel: 06-28 83 07 04
E-mail: dennis.vanden.broek@indicia.nl
Vertegenwoordiger van: Business Partners
Dennis
Toby Verlouw
Bedrijf: Clever Business Partners
Mobiel: 06-30 06 12 27
E-mail: toby.verlouw@cleverpartners.nl  
Vertegenwoordiger van: Young Business Club
Toby
Tim Wijdemans
Bedrijf: Bonheur Horeca Groep
Telefoon: 013 - 5499600 
E-mail: tim@bonheurhorecagroep.nl
Tim