Sponsorplatform

Sponsors die contact op willen nemen met leden van het sponsorplatform, kunnen via onderstaande gegevens contact opnemen met één van de bestuursleden. Deze enthousiaste groep vertegenwoordigt de belangen van alle Willem II-sponsors en ondersteunt het commerciële team van de club. Schroom niet om contact met hen op te nemen.
 

Tommy Grein
Bedrijf: Q-Promotions B.V.
Mobiel: 06-52 45 25 26
E-mail: tommy@qpromotions.nl
Vertegenwoordiger van: Business Rooms
T
Paul Kleijn
Bedrijf: Technische Unie
Mobiel: 06-20 43 77 53
E-mail: p.kleijn@technischeunie.com
Vertegenwoordiger van: Business Rooms
P
Natasja Leijser
Bedrijf: Eco Steam and Heating Solutions
Mobiel: 06-22 78 97 82
E-mail: natasjaleijser@eco-steamandheating.com
Vertegenwoordigster van: Tricolores Lounge
N
Frans Nabbe
Mobiel: 06-51 54 26 02
E-mail: frans.nabbe@ziggo.nl
Vertegenwoordiger van: Koningsclub
F
Frank Menue
Bedrijf: New Care Supplements B.V.
Mobiel: 06-53 79 47 72
E-mail: menue.f@new-care.nl
Vertegenwoordiger van: Business Club eerste verdieping
F
Rob Haenen
Bedrijf: Cheaque
Mobiel: 06-46 42 66 98
E-mail: rob@cheaque.com
Vertegenwoordiger van: Business Club eerste verdieping
 
Dennis van den Broek
Bedrijf: Indicia
Mobiel: 06-28 83 07 04
E-mail: dennis.vanden.broek@indicia.nl
Vertegenwoordiger van: Business Partners
 
Toby Verlouw
Bedrijf: Clever Business Partners
Mobiel: 06-30 06 12 27
E-mail: toby.verlouw@cleverpartners.nl  
Vertegenwoordiger van: Young Business Club
T
Tim Wijdemans
Bedrijf: Bonheur Horeca Groep
Telefoon: 013 - 5499600 
E-mail: tim@bonheurhorecagroep.nl
T