Sponsorplatform

Sponsors die contact op willen nemen met leden van het sponsorplatform, kunnen via onderstaande gegevens contact opnemen met één van de bestuursleden. Deze enthousiaste groep vertegenwoordigt de belangen van alle Willem II-sponsors en ondersteunt het commerciële team van de club. Schroom niet om contact met hen op te nemen.

1. Tommy Grein                                                                   
Bedrijf: Q-Promotions  B.V.
Mobiel: 06-52 45 25 26
E-mail: tommy@qpromotions.nl
Vertegenwoordiger van: Business Rooms

2. Els van Roessel
Bedrijf: BTT Multimodal Container Solution BV 
Mobiel: 06-23 45 05 20
E-mail: els@bttilburg.nl
Vertegenwoordigster van: Business Rooms

3. Frans Nabbe
Mobiel: 06-51 54 26 02
E-mail: frans.nabbe@ziggo.nl
Vertegenwoordiger van: Koningsclub

4. Frank Menue
Bedrijf: New Care Supplements B.V.
Mobiel: 06-53 79 47 72
E-mail: menue.f@new-care.nl
Vertegenwoordiger van: Business Club eerste verdieping

5. Rob Haenen
Bedrijf: Cheaque
Mobiel: 06-46 42 66 98
E-mail: rob@cheaque.com
Vertegenwoordiger van: Business Club eerste verdieping

6. Carlo Korssen
Bedrijf: Indicia
Mobiel: 013  -  581 06 66
E-mail: carlo.korssen@indicia.nl
Vertegenwoordiger van: Business Partners

7. Toby Verlouw
Bedrijf: Clever Business Partners
Mobiel: 06-30 06 12 27
E-mail: toby.verlouw@cleverpartners.nl             
Vertegenwoordiger van: Young Business Club