Sponsorplatform

Sponsors die contact op willen nemen met leden van het sponsorplatform, kunnen via onderstaande gegevens contact opnemen met één van de bestuursleden. Deze enthousiaste groep vertegenwoordigt de belangen van alle Willem II-sponsors en ondersteunt het commerciële team van de club. Schroom niet om contact met hen op te nemen.

1. Tommy Grein
Bedrijf: Q-Promotions B.V.
Mobiel: 06-52452526
E-mail: tommy@qpromotions.nl
Vertegenwoordiger van: Business Rooms

2. Els Versteijnen
Bedrijf: Gebr. Versteijnen Group of Logistics BV
Mobiel: 06-23 450 520
E-mail: e.versteijnen@gvt.nl
Vertegenwoordigster van: Business Rooms

3. Jacques de Kort
Bedrijf: Insulation Solutions
Mobiel: 06-53 966 706
Email: jacques.de.kort@insulationsolutions.nl
Vertegenwoordiger van: Sponsors Business Club eerste verdieping

4. Frans Nabbe
Mobiel: 06-51 542 602
E-mail: frans.nabbe@ziggo.nl
Vertegenwoordiger van: Koningsclub

5. Frank Menue
Bedrijf: New Care Supplements B.V.
E-mail: menue.f@new-care.nl
Vertegenwoordiger van: Sponsors Business Club eerste verdieping

6. Harmen Venmans
Bedrijf: Tailormadesuits
Mobiel: 06-52 017 745
E-mail: hvenmans@tailormadesuits.nl
Vertegenwoordiger van: Tricolores Lounge

7. Rob Haenen
Bedrijf: FLOOW2
Mobiel: 06-46 426 698
E-mail: rob.haenen@floow2.com
Vertegenwoordiger van: Young Business Club