Logistic Force shirtsponsor voetbalacademie

Logistic Force shirtsponsor voetbalacademie

Vanaf komend weekend spelen de elftallen van de Willem II Voetbalacademie met de nieuwe shirtsponsor op het thuis- en uitshirt. Logistic Force, ook shirtsponsor van het eerste elftal, is minimaal tot het einde van het seizoen hoofdsponsor van de jeugdopleiding van de Tricolores. 
 
Patrick Villevoye (directeur Logistic Force): ‘Wij dragen Willem II - en met name de jeugd - al geruime tijd een warm hart toe. Met de realisatie van het eigen jeugdcomplex en de hernieuwde opzet van de voetbalacademie, hebben we de afgelopen maanden mooie ontwikkelingen gezien bij de club, die daarmee ambitie uitstraalt te willen blijven groeien. Nu zich de kans voordeed dat we daar een bijzondere bijdrage aan konden leveren, hebben we die met beide handen gegrepen. Wij als Logistic Force zijn zeer blij dat we dit seizoen op de shirts van alle jeugdelftallen staan. De komende tijd gaan we samen met Willem II kijken hoe we de voetbalacademie nog meer kunnen ondersteunen.’

Links: medewerkers van Logistic Force, voorafgaand aan de bekerwedstrijd Willem II - Sparta. Rechts: Patrick Villevoye, Geert van der Werf en Michel Stoop van Logistic Force.

Verder bouwen
Ook Martin van Geel, algemeen directeur Willem II, is te spreken over de uitgebreide samenwerking met Logistic Force. ‘We zijn bijzonder verheugd dat Logistic Force als shirtsponsor optreedt voor onze jeugdteams. Naast hun sponsorschap voor ons eerste elftal, geeft Logistic Force hiermee een duidelijk signaal af dat ze net als wij geloven in onze missie om in de toekomst meer zelf opgeleide spelers te laten doorbreken. Met Logistic Force en een aantal andere partners, gaan we de komende jaren door met bouwen aan de verdere professionalisering van onze jeugdopleiding. Dit nieuws zien we daarom als een mooie stap die een uitstekende basis vormt voor de toekomst.’

Logistic Force is sinds dit seizoen bij uitwedstrijden shirtsponsor van de Tricolores.

Toin Damen

Laatste nieuws