Logistic Force ook in '20/'21 op het shirt

Logistic Force ook in '20/'21 op het shirt

Logistic Force is ook in het seizoen 2020 / 2021 shirtsponsor van de Tricolores. De HR-dienstverlener heeft het contract met een seizoen verlengd en is ook tot het einde van het seizoen shirtsponsor van de Willem II Voetbalacademie. 

Patrick Villevoye (directeur Logistic Force): ‘We kijken met gepaste trots en naar volle tevredenheid terug op hoe het seizoen tot dusverre sportief gezien verlopen is. Ook de groeiende beleving en sfeer in het stadion zijn mooi om te zien en zorgen voor een positieve flow binnen de club. De club, de spelers en de supporters staan positief ‘in de picture’ en dat zorgt voor mooie exposure ook voor Logistic Force als sponsor.’

Willem II Voetbalacademie
Naast het verlengen van het shirtsponsorschap is Logistic Force ook tot het einde van het seizoen shirtsponsor van alle jeugdteams van de Willem II Voetbalacademie. ‘Met de realisatie van het eigen jeugdcomplex en de hernieuwde opzet van de voetbalacademie, hebben we de afgelopen maanden mooie ontwikkelingen gezien bij de club, die daarmee ambitie uitstraalt te willen blijven groeien. Mooi dat we hier een bijdrage aan kunnen leveren’, aldus Villevoye over het sponsorschap van de jeugdopleiding. 

Foto links, v.l.n.r.: Geert van der Werf, Michel Stoops, Martin van Geel en Patrick Villevoye

Professionalisering
Ook Martin van Geel, algemeen directeur Willem II, is te spreken over de uitgebreide samenwerking. ‘We zijn bijzonder verheugd dat Logistic Force heeft verlengd en ook als shirtsponsor optreedt voor onze jeugdteams. Naast hun sponsorschap voor ons eerste elftal, geeft Logistic Force hiermee een duidelijk signaal af dat ze net als wij geloven in onze missie om in de toekomst meer zelf opgeleide spelers te laten doorbreken. Met Logistic Force en een aantal andere partners, gaan we de komende jaren door met bouwen aan de verdere professionalisering van onze jeugdopleiding. Dit nieuws zien we daarom als een mooie stap die een uitstekende basis vormt voor de toekomst.’

Toin Damen

Laatste nieuws