Wedstrijdprogramma

Hieronder vind je het actuele wedstrijdprogramma van de Willem II voetbalacademie. 

Let op: de tijden en locaties zijn onder voorbehoud van wijzigingen!

WEEK 42

Dag

Datum

Tijd

Wedstrijd

Thuisteam

Uitteam

Locatie

 

 

Zaterdag

 

 

20-okt

12.30 uur

Competitie

Willem II VA o19

ADO Den Haag o19

OVC’26

12.45 uur

Competitie

Go Ahead Eagles o17

Willem II VA o17

Deventer

VRIJ

Herfstvakantie

Willem II VA o15

   

VRIJ

Herfstvakantie

Willem II VA o13a

   

VRIJ

Herfstvakantie

Willem II VA o13b

   

Zondag

21-okt

12.15 uur

Competitie

NAC

Willem II

Breda

WEEK 43

Dag

Datum

Tijd

Wedstrijd

Thuisteam

Uitteam

Locatie

Maandag

22-okt

18.30 uur

Competitie

Jong Roda JC

Willem II 2

Kerkrade

19.00 uur

Oefen

Nivo Sparta o17

Willem II VA o17

Zaltbommel

Dinsdag

23-okt

16.00 uur

Oefen

Willem II VA o12

FC Midtjylland u12

OVC’26

18.00 uur

Competitie

FC Den Bosch o15

Willem II VA o15

Den Bosch

Donderdag

25-okt

18.15 uur

Oefen

VOAB o15

Willem II VA o14

Goirle

 

 

Zaterdag

 

 

27-okt

Info volgt

 

Willem II VA o19

n.n.b.

 

Info volgt

 

Willem II VA o17

n.n.b.

 

12.00 uur

Competitie

NEC o13

Willem II VA o13a

Nijmegen

10.30 uur

Competitie

Willem II VA o13b

Sc ’t Zand o13

OVC’26

Zondag

28-okt

14.30 uur

Competitie

Willem II

FC Utrecht

WII stadion

WEEK 44

Dag

Datum

Tijd

Wedstrijd

Thuisteam

Uitteam

Locatie

 

 

 

Zaterdag

 

 

 

3-nov

18.30 uur

Competitie

Ajax

Willem II

Amsterdam

14.00 uur

Competitie

PSV o19

Willem II VA o19

Eindhoven

15.00 uur

Competitie

Willem II VA o17

AFC o17

OVC’26

12.30 uur

Competitie

Willem II VA o15

Alphense Boys o15

OVC’26

12.00 uur

Competitie

FC Den Bosch o13

Willem II VA o13a

Den Bosch

11.15 uur

Competitie

Sarto 013

Willem II VA 013b

Tilburg

WEEK 45

Dag

Datum

Tijd

Wedstrijd

Thuisteam

Uitteam

Locatie

Maandag

5-nov

18.30 uur

Competitie

Willem II 2

Jong Excelsior

Sc ‘t Zand

Vrijdag

9-nov

20.00 uur

Competitie

PEC Zwolle

Willem II

Zwolle

 

 

Zaterdag

 

 

10-nov

15.00 uur

Competitie

FC Groningen o19

Willem II VA o19

Groningen

15.00 uur

Competitie

Hollandia o17

Willem II VA o17

Hoorn

12.30 uur

Competitie

Willem II VA o15

Almere City o15

OVC’26

10.30 uur

Competitie

Willem II VA o13a

PEC Zwolle o13

OVC’26

10.30 uur

Competitie

Willem II VA o13b

MOC’17 o13a

OVC’26

WEEK 46

Dag

Datum

Tijd

Wedstrijd

Thuisteam

Uitteam

Locatie

 

 

Zaterdag

 

 

17-nov

Info volgt

 

Willem II VA o19

n.n.b.

 

Info volgt

 

Willem II VA o17

n.n.b.

 

10.00 uur

Competitie

Sparta o15

Willem II VA o15

Rotterdam

13.15 uur

Competitie

Excelsior o13

Willem II VA o13a

Rotterdam

12.45 uur

Competitie

Unitas’30 o13-1

Willem II VA 013b

Etten-Leur

WEEK 47

Dag

Datum

Tijd

Wedstrijd

Thuisteam

Uitteam

Locatie

Woensdag

21-nov

17.00 uur

Oefen

Willem II VA o12

KNVB o12

OVC’26

 

 

Zaterdag

 

 

24-nov

15.00 uur

Competitie

Willem II VA o19

NEC o19

OVC’26

12.30 uur

Competitie

Willem II VA o17

De Graafschap o17

OVC’26

14.30 uur

Competitie

NEC o15

Willem II VA o15

Nijmegen

10.30 uur

Competitie

Willem II VA o13a

AFC o13

OVC’26

12.45 uur

Competitie

Willem II VA o13b

RBC o13

OVC’26

Zondag

25-nov

14.30 uur

Competitie

Willem II

Vitesse

WII stadion

WEEK 48

Dag

Datum

Tijd

Wedstrijd

Thuisteam

Uitteam

Locatie

Maandag

26-nov

18.30 uur

Competitie

ADO Den Haag 2

Willem II 2

Den Haag

 

 

Zaterdag

 

 

1-dec

19.45 uur

Competitie

AZ

Willem II

Alkmaar

15.00 uur

Competitie

AZ o19

Willem II VA o19

Wijdewormer

Info volgt

 

Willem II VA o17

n.n.b.

 

Info volgt

 

Willem II VA o5

n.n.b.

 

10.30 uur

Competitie

Willem II VA o13a

NEC o13

OVC’26

   

10.30 uur

Competitie

TSC o13-1

Willem II VA o13b

OVC’26

WEEK 49

Dag

Datum

Tijd

Wedstrijd

Thuisteam

Uitteam

Locatie

Maandag

3-dec

18.30 uur

Competitie

Willem II 2

Helmond Sport 2

Sc ‘t Zand

Donderdag

6-dec

18.30 uur

Competitie

Feyenoord 2

Willem II 2

Rotterdam

 

 

Zaterdag

 

 

8-dec

18.30 uur

Competitie

Willem II

Sc Heerenveen

WII Stadion

13.00 uur

Competitie

Willem II VA o19

Sparta o19

OVC’26

15.00 uur

Competitie

Almere city o17

Willem II VA o17

Almere

11.00 uur

Competitie

Sc Heerenveen o15

Willem II VA o15

Heerenveen

10.30 uur

Competitie

Willem II VA o13a

Zeeburgia o13

OVC’26

   

10.30 uur

Competitie

Willem II VA o13b

Desk o13-1

OVC’26

WEEK 50

Dag

Datum

Tijd

Wedstrijd

Thuisteam

Uitteam

Locatie

Maandag

10-dec

18.30 uur

Competitie

Willem II 2

FC Dordrecht 2

Sc ‘t Zand

Vrijdag

14-dec

20.00 uur

Competitie

ADO Den Haag

Willem II

Den Haag

 

 

Zaterdag

 

 

15-dec

14.30 uur

Competitie

FC Utrecht o19

Willem II VA o19

Utrecht

12.30 uur

Competitie

Willem II VA o17

Alphense Boys o17

OVC’26

12.30 uur

Competitie

Willem II VA o15

FC Twente o15

OVC’26

15.00 uur

Competitie

Almere City o13

Willem II VA o13a

Almere

Info volgt

 

Willem II VA o13b

n.n.b.