Wedstrijdprogramma

Hieronder vind je het actuele wedstrijdprogramma van de Willem II voetbalacademie. 

Let op: de tijden en locaties zijn onder voorbehoud van wijzigingen!

WEEK 46

Dag

Datum

Tijd

Wedstrijd

Thuisteam

Uitteam

Locatie

 

 

Zaterdag

 

 

17-nov

Vrij

 

Willem II VA o19

 

 

Vrij

 

Willem II VA o17

 

 

10.00 uur

Competitie

Sparta o15

Willem II VA o15

Rotterdam

13.15 uur

Competitie

Excelsior o13

Willem II VA o13a

Rotterdam

10.15 uur

Competitie

Unitas’30 o13-1

Willem II VA 013b

Etten-Leur

WEEK 47

Dag

Datum

Tijd

Wedstrijd

Thuisteam

Uitteam

Locatie

Dinsdag

20-nov

14.00 uur

Competitie

Feyenoord 2

Willem II 2

Rotterdam

Woensdag

21-nov

17.00 uur

Oefen

Willem II VA o12

KNVB o12

OVC’26

 

 

Zaterdag

 

 

24-nov

15.00 uur

Competitie

Willem II VA o19

NEC o19

OVC’26

12.30 uur

Competitie

Willem II VA o17

De Graafschap o17

OVC’26

14.30 uur

Competitie

NEC o15

Willem II VA o15

Nijmegen

10.30 uur

Competitie

Willem II VA o13a

AFC o13

OVC’26

12.45 uur

Competitie

Willem II VA o13b

RBC o13

OVC’26

Zondag

25-nov

14.30 uur

Competitie

Willem II

Vitesse

WII stadion

WEEK 48

Dag

Datum

Tijd

Wedstrijd

Thuisteam

Uitteam

Locatie

Maandag

26-nov

18.30 uur

Competitie

ADO Den Haag 2

Willem II 2

Den Haag

 

 

Dinsdag

 

 

27-nov

17.45 uur

Oefen

Willem II VA o17

FC Banik Ostrava o17

OVC’26

16.00 uur

Oefen

Willem II VA o16

FC Banik Ostrava o16

OVC’26

18.45 uur

Oefen

Sc ’t Zand o13

Willem II VA o13a

Tilburg

Woensdag

28-nov

18.00 uur

Oefen

Willem II VA o14

Sarto o15

OVC’26

 

 

 

 

Zaterdag

 

 

 

 

1-dec

19.45 uur

Competitie

AZ

Willem II

Alkmaar

15.00 uur

Competitie

AZ o19

Willem II VA o19

Wijdewormer

10.30 uur

Oefen

Willem II VA o17

VVV o17

OVC’26

12.30 uur

Oefen

Willem II VA o14

De Graafschap o14

OVC’26

10.30 uur

Competitie

Willem II VA o13a

NEC o13

OVC’26

   

10.30 uur

Competitie

TSC o13-1

Willem II VA o13b

Oosterhout

WEEK 49

Dag

Datum

Tijd

Wedstrijd

Thuisteam

Uitteam

Locatie

Maandag

3-dec

18.30 uur

Competitie

Willem II 2

Helmond Sport 2

Sc ‘t Zand

Donderdag

6-dec

18.30 uur

Competitie

Feyenoord 2

Willem II 2

Rotterdam

 

 

Zaterdag

 

 

8-dec

18.30 uur

Competitie

Willem II

Sc Heerenveen

WII Stadion

13.00 uur

Competitie

Willem II VA o19

Sparta o19

OVC’26

15.00 uur

Competitie

Almere city o17

Willem II VA o17

Almere

11.00 uur

Competitie

Sc Heerenveen o15

Willem II VA o15

Heerenveen

10.30 uur

Competitie

Willem II VA o13a

Zeeburgia o13

OVC’26

   

10.30 uur

Competitie

Willem II VA o13b

Desk o13-1

OVC’26

WEEK 50

Dag

Datum

Tijd

Wedstrijd

Thuisteam

Uitteam

Locatie

Maandag

10-dec

18.30 uur

Competitie

Willem II 2

FC Dordrecht 2

Sc ‘t Zand

Vrijdag

14-dec

20.00 uur

Competitie

ADO Den Haag

Willem II

Den Haag

 

 

Zaterdag

 

 

15-dec

14.30 uur

Competitie

FC Utrecht o19

Willem II VA o19

Utrecht

12.30 uur

Competitie

Willem II VA o17

Alphense Boys o17

OVC’26

12.30 uur

Competitie

Willem II VA o15

FC Twente o15

OVC’26

15.00 uur

Competitie

Almere City o13

Willem II VA o13a

Almere

Info volgt

 

Willem II VA o13b

n.n.b.