Woensdagavond stond het inhaalduel ADO Den Haag vrouwen - Willem II vrouwen op het programma. Dit was de eerste wedstrijd na de winterstop. In het ADO Den Haag Stadion wist de thuisploeg de winst naar zich toe te halen door een 1-0 overwinning.
ADO Den Haag begint de wedstrijd scherp. Al na vijf minuten opent de thuisploeg de score. Een voorzet uit een corner wordt niet goed weggewerkt en Mandy van den Berg kan de bal in de kruising schieten. Vaste waarde Veerle Willekens stond niet onder de lat, omdat zij ziek is geweest. Beide teams hebben last van de kou en de wind en er gebeurt weinig op het veld. Na een goede beginfase voor ADO, komt Willem II beter in de wedstrijd. Dat leidt echter nauwelijks tot kansen. Een schot van Renee Slegers gaat naast en met een minimale achterstand gaan de ploegen rusten.
Na rust vervangen Marlou Jacobs en Dominique Vugts de niet helemaal fitte Slegers en Kirsten van de Ven. In de tweede helft zien de ruim 100 verkleumde toeschouwers hetzelfde beeld. Het is koud, er wordt veel balverlies geleden en er gebeurt weinig voor het doel. De beste kansen zijn voor ADO Den Haag, maar er wordt niet meer gescoord. De eerste wedstrijd in het nieuwe jaar verliezen de vrouwen van Willem II. Ze zijn nog steeds koploper, maar ADO volgt op één punt en zowel AZ als FC Utrecht hebben minder verliespunten. De competitie blijft wel spannend. [KvH]