logo Willem II Willem II

Wedstrijden

Excelsior
VS
Willem II

za 25 februari

Kaartverkoop + info
VS
25 februari // 19:45u.

Excelsior - Willem II

Woudestein - Eredivisie

VS
04 maart // 18:30u.

FC Twente - Willem II

De Grolsch Veste - Eredivisie

VS
12 maart // 12:30u.

Willem II - PEC Zwolle

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

VS
18 maart // 18:30u.

FC Groningen - Willem II

Noordlease Stadion - Eredivisie

VS
01 april // 20:45u.

FC Utrecht - Willem II

Stadion Galgenwaard - Eredivisie

VS
05 april // 20:45u.

Willem II - ADO Den Haag

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

VS
09 april // 16:45u.

PSV - Willem II

Philips Stadion - Eredivisie

VS
16 april // 12:30u.

Willem II - Go Ahead Eagles

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

VS
21 april // 20:00u.

SC Heerenveen - Willem II

Abe Lenstra Stadion - Eredivisie

VS
07 mei // 14:30u.

Roda JC - Willem II

Parkstad Limburg Stadion - Eredivisie

VS
14 mei // 14:30u.

Willem II - Ajax

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

1-1
19 februari // 12:30u.

Willem II - AZ

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

0-2
11 februari // 20:45u.

Vitesse - Willem II

GelreDome - Eredivisie

1-3
04 februari // 19:45u.

Willem II - Heracles Almelo

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

3-2
27 januari // 20:00u.

Willem II - Sparta Rotterdam

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

1-0
21 januari // 19:45u.

Feyenoord - Willem II

De Kuip - Eredivisie

0-1
15 januari // 16:45u.

Willem II - N.E.C

Koning Willem II stadion - Eredivisie

3-1
08 januari // 14:30u.

Willem II - KAA Gent

Oliva - Spanje - Oefenwedstrijden 1e elftal

2-1
16 december // 20:00u.

Willem II - SC Heerenveen

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

0-0
10 december // 20:45u.

PEC Zwolle - Willem II

MAC³PARK Stadion - Eredivisie

0-0
04 december // 14:30u.

Willem II - FC Twente

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

0-1
25 november // 20:00u.

Go Ahead Eagles - Willem II

De Adelaarshorst - Eredivisie

0-0
19 november // 19:45u.

Willem II - PSV

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

1-0
05 november // 18:30u.

ADO Den Haag - Willem II

Kyocera Stadion - Eredivisie

2-1
29 oktober // 18:30u.

Willem II - FC Groningen

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

0-1
22 oktober // 20:45u.

Willem II - FC Utrecht

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

2-2
15 oktober // 18:30u.

Sparta Rotterdam - Willem II

Spartastadion Het Kasteel - Eredivisie

0-2
02 oktober // 14:30u.

Willem II - Feyenoord

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

0-0
25 september // 12:30u.

N.E.C - Willem II

Goffertstadion - Eredivisie

5-0
21 september // 20:45u.

Ajax - Willem II

Amsterdam ArenA - KNVB Beker 1e elftal

1-1
17 september // 20:45u.

Willem II - Excelsior

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

2-0
10 september // 18:30u.

AZ - Willem II

AFAS Stadion - Eredivisie

0-0
27 augustus // 18:30u.

Willem II - Roda JC

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

1-2
20 augustus // 19:45u.

Ajax - Willem II

Amsterdam ArenA - Eredivisie

3-1
14 augustus // 12:30u.

Heracles Almelo - Willem II

Polman Stadion - Eredivisie

1-4
06 augustus // 20:45u.

Willem II - Vitesse

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

2-1
30 juli // 14:30u.

Willem II - RCD Mallorca

Koning Willem II Stadion - Oefenwedstrijden 1e elftal

1-1
23 juli // 18:00u.

Willem II - KAA Gent

Sportclub 't Zand - Tilburg - Oefenwedstrijden 1e elftal

8-1
16 juli // 19:00u.

Willem II - De Graafschap

Sportclub 't Zand - Tilburg - Oefenwedstrijden 1e elftal

1-1
02 juli // 17:00u.

Willem II - Jong FC Oss

Sportpark De Alsie - Diessen - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-4
28 juni // 19:00u.

Uno Animo - Willem II

Sportpark de Klokkenberg - Loon op Zand - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-16
27 juni // 19:00u.

RKDSV - Willem II

Sportpark de Alsie - Diessen - Oefenwedstrijden 1e elftal

3-1
22 mei // 16:45u.

Willem II - NAC Breda

Koning Willem II stadion - Jupiler Play-Offs

2-1
19 mei // 18:30u.

NAC Breda - Willem II

Rat Verlegh stadion - Jupiler Play-Offs

5-2
16 mei // 16:45u.

Willem II - Almere City FC

Koning Willem II Stadion - Jupiler Play-Offs

0-1
13 mei // 20:45u.

Almere City FC - Willem II

Yanmar Stadion - Jupiler Play-Offs

2-3
08 mei // 14:30u.

Roda JC - Willem II

Parkstad Limburg Stadion - Eredivisie

0-1
01 mei // 14:30u.

Willem II - Feyenoord

Koning Willem II stadion - Eredivisie

1-1
21 april // 18:30u.

SC Cambuur - Willem II

Cambuurstadion - Eredivisie

0-2
17 april // 14:30u.

Willem II - ADO Den Haag

Koning Willem II stadion - Eredivisie

2-0
09 april // 20:45u.

PSV - Willem II

Philips stadion - Eredivisie

2-3
02 april // 20:45u.

Willem II - FC Twente

Koning Willem II stadion - Eredivisie

0-2
24 maart // 15:00u.

Willem II - MVV

Koning Willem II Stadion - Oefenwedstrijden 1e elftal

4-1
19 maart // 19:45u.

PEC Zwolle - Willem II

IJsseldeltastadion - Eredivisie

0-2
12 maart // 19:45u.

Willem II - AZ

Koning Willem II stadion - Eredivisie

0-4
06 maart // 14:30u.

Willem II - Ajax

Koning Willem II stadion - Eredivisie

0-1
27 februari // 20:45u.

Vitesse - Willem II

Gelredome, Arnhem - Eredivisie

2-1
21 februari // 14:30u.

FC Utrecht - Willem II

De Galgenwaard - Eredivisie

0-0
13 februari // 19:45u.

Willem II - De Graafschap

Koning Willem II stadion - Eredivisie

0-0
05 februari // 20:00u.

Excelsior - Willem II

Stadion Woudestein - Eredivisie

0-0
29 januari // 20:00u.

Willem II - Heracles Almelo

Koning Willem II stadion - Eredivisie

1-1
26 januari // 18:30u.

Willem II - FC Groningen

Koning Willem II stadion - Eredivisie

3-1
23 januari // 20:45u.

SC Heerenveen - Willem II

Abe Lenstra stadion - Eredivisie

1-0
17 januari // 16:45u.

NEC - Willem II

Goffertstadion - Eredivisie

3-2
20 december // 14:30u.

Willem II - Roda JC

Koning Willem II stadion - Eredivisie

2-1
17 december // 20:45u.

Feyenoord - Willem II

De Kuip - KNVB beker 1e elftal

1-1
12 december // 18:30u.

ADO Den Haag - Willem II

Kyocera stadion, Den Haag - Eredivisie

3-0
06 december // 12:30u.

Willem II - SC Cambuur

Koning Willem II stadion - Eredivisie

1-3
28 november // 20:45u.

FC Twente - Willem II

De Grolsch Veste, Enschede - Eredivisie

2-2
21 november // 20:45u.

Willem II - PSV

Koning Willem II stadion - Eredivisie

2-3
07 november // 19:45u.

Willem II - Excelsior

Koning Willem II stadion - Eredivisie

2-1
30 oktober // 20:00u.

Heracles Almelo - Willem II

Polman stadion, Almelo - Eredivisie

0-2
27 oktober // 20:45u.

Go Ahead Eagles - Willem II

De Adelaarshorst - KNVB beker 1e elftal

2-2
24 oktober // 18:30u.

Willem II - SC Heerenveen

Koning Willem II stadion - Eredivisie

2-1
17 oktober // 18:30u.

FC Groningen - Willem II

Euroborg, Groningen - Eredivisie

0-1
03 oktober // 19:45u.

Willem II - PEC Zwolle

Koning Willem II stadion - Eredivisie

2-2
27 september // 12:30u.

De Graafschap - Willem II

Stadion de Vijverberg - Eredivisie

0-3
22 september // 20:00u.

DOVO - Willem II

Veenendaal - KNVB beker 1e elftal

3-1
19 september // 20:45u.

Willem II - FC Utrecht

Koning Willem II stadion - Eredivisie

1-0
13 september // 14:30u.

Feyenoord - Willem II

De Kuip, Rotterdam - Eredivisie

1-1
03 september // 16:30u.

Willem II - KAA Gent

Koning Willem II Stadion - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-1
28 augustus // 20:00u.

Willem II - NEC

Koning Willem II stadion - Eredivisie

0-0
23 augustus // 14:30u.

AZ - Willem II

AFAS stadion, Alkmaar - Eredivisie

3-0
15 augustus // 19:45u.

Ajax - Willem II

Amsterdam Arena, Amsterdam - Eredivisie

1-1
09 augustus // 16:45u.

Willem II - Vitesse

Koning Willem II stadion - Eredivisie

1-0
01 augustus // 14:30u.

Willem II - Sivasspor

Koning Willem II stadion - Oefenwedstrijden 1e elftal

2-0
25 juli // 18:00u.

Willem II - Osmanlispor

TSV Longa - Oefenwedstrijden 1e elftal

1-3
18 juli // 19:00u.

Royal Mouscron Péruwelz - Willem II

Stade du Canonnier - Oefenwedstrijden 1e elftal

1-1
14 juli // 19:00u.

Willem II - Helmond Sport

TSV Longa - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-0
10 juli // 19:00u.

Willem II - KVC Westerlo

TSV Longa - Oefenwedstrijden 1e elftal

6-1
03 juli // 18:00u.

Sporting Charleroi - Willem II

v.v. Duno, Doorwerth - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-12
01 juli // 19:00u.

Jong Brabant - Willem II

Berkel-Enschot - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-8
27 juni // 18:00u.

RKDSV - Willem II

Diessen - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-3
21 mei // 19:00u.

TSV Gudok - Willem II

TSV Gudok, Tilburg - Oefenwedstrijden 1e elftal

3-9
20 mei // 19:30u.

sv Heinenoord - Willem II

Sportpark de Tienvoet, Heinenoord - Oefenwedstrijden 1e elftal

1-2
17 mei // 14:30u.

SC Cambuur - Willem II

Cambuurstadion, Leeuwarden - Eredivisie

1-0
10 mei // 14:30u.

Willem II - ADO Den Haag

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

1-1
25 april // 18:30u.

sc Heerenveen - Willem II

Abe Lenstra Stadion, Heerenveen - Eredivisie

1-4
18 april // 20:45u.

Willem II - FC Groningen

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

2-2
12 april // 12:30u.

Willem II - Feyenoord

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

1-0
04 april // 18:30u.

PEC Zwolle - Willem II

IJsseldelta Stadion, Zwolle - Eredivisie

2-1
21 maart // 19:45u.

Willem II - FC Dordrecht

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

2-3
14 maart // 20:45u.

Excelsior - Willem II

Stadion Woudestein, Rotterdam - Eredivisie

2-2
06 maart // 20:00u.

Willem II - FC Twente

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

2-0
28 februari // 19:45u.

AZ - Willem II

AFAS Stadion, Alkmaar - Eredivisie

1-1
22 februari // 14:30u.

Willem II - Ajax

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

2-0
14 februari // 19:45u.

Vitesse - Willem II

GelreDome, Arnhem - Eredivisie

3-0
08 februari // 14:30u.

Willem II - Heracles Almelo

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

1-0
04 februari // 20:45u.

Willem II - FC Utrecht

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

2-1
31 januari // 18:30u.

PSV - Willem II

Phillips Stadion, Eindhoven - Eredivisie

0-0
25 januari // 14:30u.

NAC Breda - Willem II

Rat Verlegh Stadion, Breda - Eredivisie

1-0
18 januari // 12:30u.

Willem II - Go Ahead Eagles

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

1-1
10 januari // 14:00u.

Sporting Charleroi - Willem II

Trainingskamp Turkije - Oefenwedstrijden 1e elftal

4-2
09 januari // 14:00u.

FC Volendam - Willem II

Trainingskamp Turkije - Oefenwedstrijden 1e elftal

3-2
21 december // 16:45u.

FC Twente - Willem II

De Grolsch Veste, Enschede - Eredivisie

0-1
13 december // 19:45u.

Willem II - PEC Zwolle

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

5-0
06 december // 20:45u.

Ajax - Willem II

Amsterdam ArenA, Amsterdam - Eredivisie

0-4
28 november // 20:00u.

FC Dordrecht - Willem II

Riwal Hoogwerkers Stadion, Dordrecht - Eredivisie

1-1
22 november // 20:45u.

Willem II - Excelsior

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

3-2
08 november // 18:30u.

ADO Den Haag - Willem II

Kyocera Stadion, Den Haag - Eredivisie

1-1
02 november // 14:30u.

Willem II - SC Cambuur

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

1-3
25 oktober // 19:45u.

Heracles Almelo - Willem II

Polman Stadion, Almelo - Eredivisie

1-4
18 oktober // 18:30u.

Willem II - Vitesse

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

2-0
09 oktober // 14:30u.

Istanbul BB - Willem II

Istanbul - Oefenwedstrijden 1e elftal

2-1
04 oktober // 19:45u.

Willem II - sc Heerenveen

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

1-0
28 september // 14:30u.

FC Groningen - Willem II

Stadion Euroborg, Groningen - Eredivisie

2-1
23 september // 20:00u.

Deltasport - Willem II

Sportpark Broekpolder Deltasport - KNVB-bekertoernooi

2-1
19 september // 20:00u.

Willem II - NAC Breda

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

1-2
13 september // 20:45u.

Feyenoord - Willem II

Stadion Feijenoord 'De Kuip', Rotterdam - Eredivisie

1-0
29 augustus // 20:00u.

Go Ahead Eagles - Willem II

De Adelaarshorst, Deventer - Eredivisie

3-0
23 augustus // 18:30u.

Willem II - AZ

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

2-1
17 augustus // 14:30u.

FC Utrecht - Willem II

Stadion Galgenwaard, Utrecht - Eredivisie

1-3
10 augustus // 16:45u.

Willem II - PSV

Koning Willem II Stadion - Eredivisie

1-0
03 augustus // 14:30u.

Willem II - Istanbul BB

Koning Willem II Stadion - Oefenwedstrijden 1e elftal

5-2
30 juli // 19:00u.

Saint Etienne - Willem II

Chambéry (FRA) - Oefenwedstrijden 1e elftal

5-0
27 juli // 19:00u.

Olympique Marseille - Willem II

Albertville (FRA) - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-1
18 juli // 19:00u.

Roda-JC - Willem II

TSV LONGA, Tilburg - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-0
15 juli // 19:30u.

Lierse-SK - Willem II

VC Herentals - Oefenwedstrijden 1e elftal

1-2
11 juli // 19:00u.

Waasland Beveren - Willem II

TSV LONGA, Tilburg - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-7
04 juli // 20:00u.

BD Klasbakkenteam - Willem II

TSV LONGA, Tilburg - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-4
01 juli // 19:00u.

VV Zigo - Willem II

v.v. Zigo - Oefenwedstrijden 1e elftal

1-12
28 juni // 15:00u.

RKDSV - Willem II

RKDSV (Diessen) - Oefenwedstrijden 1e elftal

1-7
16 mei // 19:00u.

SV Reeshof - Willem II

- Oefenwedstrijden 1e elftal

1-3
15 mei // 19:00u.

VOAB - Willem II

- Oefenwedstrijden 1e elftal

0-5
13 mei // 19:00u.

Nemelaer - Willem II

- Oefenwedstrijden 1e elftal

0-6
08 mei // 19:00u.

Audacia - Willem II

- Oefenwedstrijden 1e elftal

0-8
02 mei // 19:00u.

Jong Brabant - Willem II

- Oefenwedstrijden 1e elftal

1-2
25 april // 20:00u.

Almere City FC - Willem II

Almere City Stadion - Jupiler League

4-0
21 april // 14:30u.

Willem II - Telstar

- Jupiler League

3-2
18 april // 20:00u.

Willem II - FC Emmen

- Jupiler League

0-3
12 april // 16:30u.

FC Eindhoven - Willem II

Jan Louwers stadion - Jupiler League

1-2
3-1
04 april // 20:00u.

Willem II - FC Dordrecht

- Jupiler League

7-1
30 maart // 14:30u.

Willem II - Jong Ajax

Koning Willem II stadion - Jupiler League

2-2
17 maart // 20:00u.

Jong PSV - Willem II

Jan Louwers stadion - Jupiler League

2-1
07 maart // 20:00u.

Willem II - FC Oss

Koning Willem II Stadion - Jupiler League

1-2
28 februari // 20:00u.

Jong FC Twente - Willem II

- Jupiler League

1-1
22 februari // 18:45u.

Willem II - Helmond Sport

- Jupiler League

2-2
14 februari // 20:00u.

MVV - Willem II

- Jupiler League

3-2
08 februari // 16:30u.

Willem II - Achilles '29

- Jupiler League

0-1
02 februari // 12:30u.

FC Den Bosch - Willem II

- Jupiler League

0-1
24 januari // 20:00u.

Willem II - VVV Venlo

- Jupiler League

1-2
19 januari // 14:30u.

Sparta Rotterdam - Willem II

Het Kasteel - Jupiler League

0-0
13 januari // 14:00u.

VFB Stuttgart - Willem II

Trainingskamp Turkije - Oefenwedstrijden 1e elftal

3-1
10 januari // 14:00u.

1. FC Saarbrücken - Willem II

Trainingskamp Turkije - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-1
21 december // 18:45u.

Willem II - Excelsior

Koning Willem II Stadion - Jupiler League

0-2
13 december // 20:00u.

FC Volendam - Willem II

Kras Stadion - Jupiler League

2-1
06 december // 20:00u.

Willem II - Fortuna Sittard

- Jupiler League

0-1
29 november // 20:00u.

FC Oss - Willem II

Oss - Jupiler League

1-2
22 november // 20:00u.

Willem II - Jong FC Twente

- Jupiler League

1-4
18 november // 20:00u.

Helmond Sport - Willem II

- Jupiler League

5-0
08 november // 20:00u.

Willem II - Almere City FC

- Jupiler League

3-1
01 november // 20:00u.

Telstar - Willem II

- Jupiler League

0-0
25 oktober // 20:00u.

Willem II - MVV

- Jupiler League

1-5
20 oktober // 14:30u.

Achilles '29 - Willem II

- Jupiler League

0-0
12 oktober // 16:30u.

Willem II - De Graafschap

- Jupiler League

1-0
05 oktober // 18:45u.

FC Emmen - Willem II

Univé Stadion - Jupiler League

3-2
27 september // 20:00u.

Willem II - FC Eindhoven

- Jupiler League

2-1 (nv)
24 september // 20:00u.

Excelsior '31 - Willem II

Sportpark De Koerbelt - KNVB Bekertoernooi

0-2
20 september // 20:00u.

FC Dordrecht - Willem II

- Jupiler League

1-1
15 september // 14:30u.

Jong Ajax - Willem II

- Jupiler League

2-0
08 september // 12:30u.

Willem II - Jong PSV

- Jupiler League

3-1
02 september // 20:00u.

Fortuna Sittard - Willem II

- Jupiler League

2-0
30 augustus // 20:00u.

Willem II - FC Volendam

- Jupiler League

3-0
23 augustus // 20:00u.

Willem II - Sparta Rotterdam

- Jupiler League

1-2
16 augustus // 20:00u.

Excelsior - Willem II

- Jupiler League

2-0
09 augustus // 20:00u.

VVV Venlo - Willem II

Stadion de Koel - Jupiler League

2-2
04 augustus // 12:30u.

Willem II - FC Den Bosch

- Jupiler League

3-1
28 juli // 11:00u.

Ajax - Willem II

- Oefenwedstrijden 1e elftal

0-1
18 juli // 19:00u.

Coventry City - Willem II

Garderen - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-0
12 juli // 19:00u.

Telstar - Willem II

Longa (Tilburg) - Oefenwedstrijden 1e elftal

1-1
09 juli // 19:00u.

KVC Westerlo - Willem II

Longa (Tilburg) - Oefenwedstrijden 1e elftal

1-1
05 juli // 19:00u.

Eendracht Aalst - Willem II

Jong Brabant (Berkel Enschot) - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-12
29 juni // 16:00u.

Jong Brabant - Willem II

Jong Brabant (Berkel Enschot) - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-8
26 juni // 19:00u.

Zigo - Willem II

vv Zigo (Tilburg) - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-5
22 juni // 16:00u.

RKDSV - Willem II

RKDSV (Diessen) - Oefenwedstrijden 1e elftal

2-0
12 mei // 14:30u.

Willem II - AZ

- Eredivisie

5-0
3-1
2-1
1-3
06 april // 20:45u.

Willem II - PSV

- Eredivisie

1-2
4-0
1-0
2-0
2-3
22 februari // 20:00u.

Willem II - N.E.C.

- Eredivisie

1-1
16 februari // 18:45u.

FC Twente - Willem II

- Eredivisie

4-1
1-3
03 februari // 16:30u.

Willem II - Feyenoord

- Eredivisie

3-1
1-1
1-1
10 januari // 14:30u.

Karabukspor - Willem II

Belek (Tur) - Oefenwedstrijden 1e elftal

3-1
08 januari // 17:30u.

Istanbul BB - Willem II

Belek (Tur) - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-0
2-4
16 december // 16:30u.

Willem II - Ajax

- Eredivisie

0-0
08 december // 19:45u.

AZ - Willem II

- Eredivisie

3-1
2-2
3-0
18 november // 14:30u.

Feyenoord - Willem II

- Eredivisie

4-1
10 november // 19:45u.

VVV Venlo - Willem II

- Eredivisie

1-5
03 november // 19:45u.

Willem II - FC Utrecht

- Eredivisie

2-0
3-2
20 oktober // 19:45u.

PSV - Willem II

- Eredivisie

1-0
0-1
30 september // 14:30u.

Willem II - PEC Zwolle

- Eredivisie

0-2
26 september // 20:00u.

Willem II - FC Dordrecht

- KNVB Bekertoernooi

0-0
22 september // 20:45u.

N.E.C. - Willem II

- Eredivisie

2-6
15 september // 19:45u.

Willem II - FC Twente

- Eredivisie

0-1
07 september // 13:30u.

Go Ahead Eagles - Willem II

- Oefenwedstrijden 1e elftal

3-0
01 september // 18:45u.

Roda JC - Willem II

- Eredivisie

0-2
26 augustus // 14:30u.

Willem II - Vitesse

- Eredivisie

1-1
1-1
10 augustus // 20:00u.

Willem II - NAC Breda

- Eredivisie

2-3
04 augustus // 18:00u.

Willem II - Olympiakos Piraeus

- Oefenwedstrijden 1e elftal

1-1
27 juli // 20:00u.

Omonia Nicosia - Willem II

Nicosia - Oefenwedstrijden 1e elftal

1-0
21 juli // 19:00u.

Lierse SK - Willem II

- Oefenwedstrijden 1e elftal

1-0
18 juli // 18:00u.

Eendracht Aalst - Willem II

Pierre Cornelisstadion, Aalst - Oefenwedstrijden 1e elftal

4-1
13 juli // 18:00u.

Trabzonspor - Willem II

Krefeld - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-3
09 juli // 18:00u.

Longa - Willem II

Terrein Longa - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-15
06 juli // 18:00u.

Jong Brabant - Willem II

Sportpark Berkelseweg - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-11
29 juni // 18:00u.

RKDSV - Willem II

Sportpark De Alsie - Oefenwedstrijden 1e elftal

2-13
23 mei // 18:00u.

Nevelo - Willem II

- Oefenwedstrijden 1e elftal

1-7
22 mei // 19:00u.

sc 't Zand - Willem II

Sportpark 't Zand - Oefenwedstrijden 1e elftal

2-1
20 mei // 12:30u.

Willem II - FC Den Bosch

- Jupiler Play Offs

0-0
17 mei // 12:30u.

FC Den Bosch - Willem II

- Jupiler Play Offs

1-1
2-1
1-4
3-1
20 april // 20:00u.

Willem II - FC Zwolle

- Jupiler League

5-0
0-2
09 april // 14:30u.

sc Cambuur - Willem II

- Jupiler League

1-1
1-1
30 maart // 20:00u.

FC Oss - Willem II

- Jupiler League

1-1
23 maart // 20:00u.

Willem II - FC Dordrecht

- Jupiler League

1-3
3-1
09 maart // 20:00u.

Willem II - sc Veendam

- Jupiler League

1-0
05 maart // 20:00u.

Telstar - Willem II

- Jupiler League

5-0
02 maart // 20:00u.

Willem II - FC Emmen

- Jupiler League

2-1
24 februari // 20:00u.

Sparta Rotterdam - Willem II

- Jupiler League

1-2
17 februari // 20:00u.

FC Volendam - Willem II

- Jupiler League

3-3
13 februari // 20:00u.

Willem II - Helmond Sport

- Jupiler League

2-1
09 februari // 13:00u.

Jong Vitesse - Willem II

- Oefenwedstrijden 1e elftal

0-3
07 februari // 14:30u.

FC Oss - Willem II

- Oefenwedstrijden 1e elftal

1-0
29 januari // 20:00u.

FC Den Bosch - Willem II

- Jupiler League

1-1
20 januari // 20:00u.

Willem II - FC Eindhoven

- Jupiler League

3-1
16 januari // 20:00u.

MVV Maastricht - Willem II

- Jupiler League

1-1
09 januari // 15:00u.

VfR Aalen - Willem II

Trainingskamp Belek Turkije - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-0
18 december // 14:30u.

Willem II - sc Cambuur

- Jupiler League

3-1
09 december // 20:00u.

Fortuna Sittard - Willem II

- Jupiler League

2-0
02 december // 20:00u.

Willem II - FC Oss

- Jupiler League

0-7
27 november // 14:30u.

Helmond Sport - Willem II

- Jupiler League

1-2
18 november // 20:00u.

Willem II - Almere City FC

- Jupiler League

0-2
11 november // 15:00u.

RSC Anderlecht - Willem II

- Oefenwedstrijden 1e elftal

1-0
04 november // 20:00u.

FC Zwolle - Willem II

- Jupiler League

1-0
30 oktober // 14:30u.

Willem II - FC Volendam

- Jupiler League

0-3
21 oktober // 20:00u.

Willem II - FC Den Bosch

- Jupiler League

2-3
16 oktober // 20:00u.

FC Eindhoven - Willem II

- Jupiler League

2-2
11 oktober // 14:30u.

Willem II - Oranje onder 19

Sportpark Bijstervelden Tilburg - Oefenwedstrijden 1e elftal

2-1
30 september // 20:00u.

Willem II - Sparta Rotterdam

- Jupiler League

2-1
23 september // 20:00u.

AGOVV Apeldoorn - Willem II

- Jupiler League

4-2
20 september // 20:00u.

Harkemase Boys - Willem II

- KNVB bekertoernooi

3-2
16 september // 20:00u.

Willem II - Telstar

- Jupiler League

0-2
09 september // 20:00u.

FC Emmen - Willem II

- Jupiler League

2-1
26 augustus // 19:00u.

Willem II - MVV Maastricht

- Jupiler League

3-2
22 augustus // 20:00u.

FC Dordrecht - Willem II

- Jupiler League

1-1
12 augustus // 19:00u.

Willem II - Go Ahead Eagles

- Jupiler League

1-3
05 augustus // 20:00u.

sc Veendam - Willem II

- Jupiler League

0-0
29 juli // 19:30u.

Excelsior - Willem II

Terrein BVV Barendrecht - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-3
23 juli // 19:00u.

Lommel United - Willem II

Sportpark De Alsie Diessen - Oefenwedstrijden 1e elftal

1-2
20 juli // 19:00u.

Fortuna Sittard - Willem II

Terrein FC Ria Nieuwstadt - Oefenwedstrijden 1e elftal

1-1
15 juli // 19:00u.

VfL Osnabruck - Willem II

- Oefenwedstrijden 1e elftal

0-8
09 juli // 14:30u.

BD Klasbakkenteam - Willem II

Terrein Longa Tilburg - Oefenwedstrijden 1e elftal

1-3
02 juli // 19:00u.

Tilburg selectie - Willem II

Terrein Zigo Tilburg - Oefenwedstrijden 1e elftal

0-13
25 juni // 19:00u.

RKDSV - Willem II

Sportpark De Alsie Diessen - Oefenwedstrijden 1e elftal