Willem II en George Mourad hebben in goed overleg besloten uit elkaar te gaan. Het contract wordt met ingang van 1 februari beëindigd. Zowel Mourad als de technische staf van Willem II zien onvoldoende perspectief om de samenwerking te continueren.
George Mourad ging in januari 2008 met de selectie van Willem II op proef mee op trainingskamp naar Portugal. Hij maakte een goede indruk en kwam daarna transfervrij over van IFK Göteborg. Op 12 januari 2008 debuteerde hij in de hoofdmacht van Willem II bij de uitwedstrijd tegen Roda JC. De Zweedse spits speelde in totaal 36 wedstrijden voor de Tricolores waarin hij 4 keer het net wist te vinden.
Technisch directeur Henry van der Vegt: 'George komt dit seizoen niet vaak aan spelen toe en op dit moment is er voor hem en voor ons onvoldoende perspectief dat hier op korte termijn verandering in komt. Deze beslissing is daarom voor beide partijen het beste. Hij heeft nu alle vrijheid om uit te kijken naar een andere club. Uiteraard wensen we George alle succes in zijn verdere voetbalcarrière.'