logo Willem II Willem II

Wedstrijden

Excelsior
VS
Willem II

za 25 februari

Kaartverkoop + info


VS
23 februari // 20:00u.

USV Hercules - Jong Willem II

Sportpark Voordorp - Utrecht - Oefenwedstrijden Jong Willem II

VS
06 maart // 18:30u.

Jong Willem II - Jong Fortuna Sittard

Sportpark Spoordijk - Tilburg - Reservecompetitie poule B

VS
13 maart // 18:30u.

Jong PEC Zwolle - Jong Willem II

MACĀ³PARK stadion - Zwolle - Reservecompetitie poule B

VS
28 maart // 14:00u.

Jong Heracles Almelo - Jong Willem II

Almelo - Oefenwedstrijden Jong Willem II

VS
10 april // 18:30u.

Jong Willem II - Jong RKC Waalwijk

Sportpark Spoordijk - Tilburg - Reservecompetitie poule B

VS
24 april // 18:30u.

Jong N.E.C. Nijmegen - Jong Willem II

Sportpark 'de Eendracht' - Nijmegen - Reservecompetitie poule B

1-1
20 februari // 18:30u.

Jong FC Dordrecht - Jong Willem II

Riwal Hoogwerkers Stadion - Dordrecht - Reservecompetitie poule B

1-0
14 februari // 14:00u.

Jong FC Oss - Jong Willem II

Frans Heesenstadion - Oss - Oefenwedstrijden Jong Willem II

2-0
13 februari // 18:30u.

Jong Willem II - Jong Go Ahead Eagles

Sportpark Spoordijk - Tilburg - Reservecompetitie poule B

2-4
07 februari // 20:00u.

Stedoco - Jong Willem II

Sportpark SteDoCo - Hoornaar - Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-5
28 januari // 13:00u.

Jong Helmond Sport - Jong Willem II

Lavans Stadion - Helmond - Reservecompetitie poule B

1-1
24 januari // 15:00u.

Jong Willem II - Jong Almere City

Sportpark Spoordijk - Tilburg - Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-1
23 januari // 17:00u.

Jong VVV Venlo - Jong Willem II

Seacon stadion 'De Koel'- Venlo - Oefenwedstrijden Jong Willem II

9-1
17 januari // 15:00u.

Jong Willem II - Prestige Sports

Sportpark 'de Roef' - Sleeuwijk - Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-3
10 januari // 19:30u.

RKSV Nuenen - Jong Willem II

Sportpark 'Oude Landen' - Nuenen - Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-0
18 december // 14:00u.

Shanghai Greenland FC - Jong Willem II

Bosuilstadion - Antwerpen - Oefenwedstrijden Jong Willem II

7-0
12 december // 18:30u.

Jong Willem II - Jong FC Dordrecht

Sportpark Spoordijk - Tilburg - Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-1
08 december // 19:00u.

Jong Willem II - Jong Lierse SK

Sportpark Spoordijk - Tilburg - Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-1
05 december // 18:30u.

Jong Willem II - Jong Helmond Sport

Sportpark Spoordijk - Tilburg - Reservecompetitie poule B

0-0
29 november // 18:30u.

Jong Willem II - Jong Fortuna Sittard

Sportpark Spoordijk - Tilburg - Oefenwedstrijden Jong Willem II

afg.
22 november // 20:00u.

G.V.V.V. Veenendaal - Jong Willem II

Sportpark Panhuis - Oefenwedstrijden Jong Willem II

6-5
21 november // 18:30u.

Jong Go Ahead Eagles - Jong Willem II

Sportpark De Zandweerd - Reservecompetitie poule B

7-0
15 november // 19:30u.

Jong Willem II - Jong Dessel Sport

Sportpark Spoordijk - Oefenwedstrijden Jong Willem II

3-1
10 november // 19:00u.

Jong Willem II - Jong Royal Antwerp FC

Sportpark Spoordijk - Oefenwedstrijden Jong Willem II

3-5
01 november // 16:00u.

Jong Almere City - Jong Willem II

Almere - Oefenwedstrijden Jong Willem II

2-2
31 oktober // 18:30u.

Jong Willem II - Jong FC Dordrecht

Spoordijk - Tilburg - Reservecompetitie poule B

3-1
25 oktober // 20:30u.

JVC Cuijk - Jong Willem II

Sportpark De Groenendijkse Kampen - Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-1
17 oktober // 18:30u.

Jong RKC Waalwijk - Jong Willem II

Mandemakers Stadion - Reservecompetitie poule B

3-1
11 oktober // 17:00u.

Jong Willem II - KFC Oosterzonen

Sportpark Spoordijk - Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-0
03 oktober // 20:00u.

Jong Willem II - Achilles Veen

Sportpark Spoordijk - Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-1
26 september // 18:30u.

Jong Willem II - Jong N.E.C. Nijmegen

Koning Willem II Stadion - Reservecompetitie poule B

1-6
20 september // 20:00u.

VCB Biezenmortel - Jong Willem II

Sportpark VCB Biezenmortel - Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-3
13 september // 18:30u.

Jong Fortuna Sittard - Jong Willem II

Sportpark Mijn Zuid - Sittard - Reservecompetitie poule B

1-4
12 september // 20:00u.

VV Eemdijk - Jong Willem II

Sportpark de Vinken - Oefenwedstrijden Jong Willem II

2-0
06 september // 17:00u.

Jong FC Dordrecht - Jong Willem II

Dordrecht - Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-1
29 augustus // 18:30u.

Jong NAC - Jong Willem II

Sportpark Heksenwiel - Breda - Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-2
16 augustus // 20:00u.

vv Sleeuwijk 1 - Jong Willem II

Sportpark de Roef - Sleeuwijk - Oefenwedstrijden Jong Willem II

3-1
15 augustus // 18:30u.

Jong Willem II - Jong PEC Zwolle

Spoordijk - Tilburg - Reservecompetitie poule B

4-1
09 augustus // 14:00u.

Jong Sparta - Jong Willem II

Het Kasteel - Rotterdam - Oefenwedstrijden Jong Willem II

3-1
04 augustus // 19:30u.

UNA - Jong Willem II

Sportpark Zeelst - Veldhoven - Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-4
24 juli // 11:00u.

FC Nuenen - Jong Willem II

Sportpark Oude Landen - Nuenen - Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-2
17 juli // 14:30u.

FC Lienden - Jong Willem II

Sportpark de Abdijhof - Lienden - Oefenwedstrijden Jong Willem II

3-1
09 juli // 12:00u.

Jong PSV - Jong Willem II

De Herdgang, Eindhoven - Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-3
05 juli // 20:00u.

Nivo Sparta - Jong Willem II

Stadion 'De Vliert' (FC Den Bosch) - Oefenwedstrijden Jong Willem II

3-2
18 mei // 16:00u.

Jong Willem II - Jong AZ

Koning Willem II stadion - Beloftencompetitie divisie A

2-2
11 mei // 18:30u.

Jong VVV-Helmond Sport - Jong Willem II

- Beloftencompetitie divisie A

4-1
20 april // 18:30u.

Jong Willem II - Jong Almere City FC

Koning Willem II Stadion - Beloftencompetitie divisie A

2-2
13 april // 18:30u.

Jong Sparta Rotterdam - Jong Willem II

Het Kasteel - Beloftencompetitie divisie A

2-1
16 maart // 18:30u.

Jong Willem II - Jong sc Heerenveen

- Beloftencompetitie divisie A

1-1
09 maart // 18:30u.

Jong Willem II - Jong Vitesse

- Beloftencompetitie divisie A

1-1
02 maart // 18:30u.

Jong Feyenoord-Excelsior - Jong Willem II

- Beloftencompetitie divisie A

2-1
23 februari // 18:30u.

Jong AZ - Jong Willem II

- Beloftencompetitie divisie A

4-3
10 februari // 18:30u.

Jong Willem II - Jong VVV-Helmond Sport

- Beloftencompetitie divisie A

3-1
02 februari // 18:30u.

Jong Almere City FC - Jong Willem II

- Beloftencompetitie divisie A

5-1
26 januari // 18:30u.

Jong Willem II - Jong Sparta Rotterdam

- Beloftencompetitie divisie A

0-3
19 januari // 18:30u.

Jong sc Heerenveen - Jong Willem II

- Beloftencompetitie divisie A

3-3
10 januari // 14:30u.

Jong Willem II - Voetbalacademie Jenner

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

3-3
16 december // 14:00u.

Jong FC Oss - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

3-0
15 december // 18:30u.

Jong Vitesse - Jong Willem II

- Beloftencompetitie divisie A

3-2
08 december // 18:30u.

Jong Willem II - Jong Feyenoord-Excelsior

't Zand - Beloftencompetitie divisie A

1-3
25 november // 18:30u.

Jong De Graafschap - Jong Willem II

- Beloftencompetitie poule 4

1-3
18 november // 10:00u.

Jong Willem II - FC Eindhoven reserves

sc 't Zand - Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-1
04 november // 18:30u.

Jong Willem II - Jong FC Volendam

- Beloftencompetitie poule 4

1-2
28 oktober // 10:00u.

Eritrea - Jong Willem II

Complex S.V.W. (Kleine Schelluinsekade 5C, Gorinchem) - Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-5
20 oktober // 18:30u.

Jong Sparta Rotterdam - Jong Willem II

- Beloftencompetitie poule 4

0-2
06 oktober // 18:30u.

Jong Roda JC - Jong Willem II

- Beloftencompetitie poule 4

2-1
30 september // 18:30u.

Jong Willem II - Jong Brabant United

- Beloftencompetitie poule 4

1-4
15 september // 18:30u.

Jong Willem II - Jong De Graafschap

- Beloftencompetitie poule 4

1-1
01 september // 18:30u.

Jong FC Volendam - Jong Willem II

- Beloftencompetitie poule 4

1-2
26 augustus // 18:30u.

Jong Willem II - Jong Sparta Rotterdam

- Beloftencompetitie poule 4

4-0
18 augustus // 18:30u.

Jong Willem II - Jong Roda JC

- Beloftencompetitie poule 4

1-3
11 augustus // 18:30u.

Jong Brabant United - Jong Willem II

- Beloftencompetitie poule 4

0-4
06 augustus // 19:30u.

RKVV Brabantia - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

3-3
29 juli // 16:00u.

Jong FC Dordrecht - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

3-2
23 juli // 19:00u.

KFC Oosterzonen - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-4
19 juli // 19:00u.

K Wuustwezel FC - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-3
12 juli // 15:30u.

KFC St-Lenaarts - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-1
28 april // 18:30u.

Jong FC Utrecht - Jong Willem II

- Beloftencompetitie poule B

2-1
14 april // 18:30u.

Jong Willem II - Jong AZ

- Beloftencompetitie poule B

1-0
07 april // 18:30u.

Jong RKC Waalwijk - Jong Willem II

- Beloftencompetitie poule B

0-0
01 april // 18:30u.

Jong Willem II - Jong Almere City FC

- Beloftencompetitie poule B

0-4
18 maart // 18:30u.

Jong FC Den Bosch - Jong Willem II

- Beloftencompetitie poule B

1-1
10 maart // 18:30u.

Jong Willem II - Jong Feyenoord/Excelsior

- Beloftencompetitie poule B

1-3
27 februari // 20:15u.

vv TSC - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-1
24 februari // 18:30u.

Jong De Graafschap - Jong Willem II

- Beloftencompetitie poule B

6-2
18 februari // 20:00u.

vv Baronie - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

2-0
17 februari // 18:30u.

Jong Willem II - Amsterdams team

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

3-0
10 februari // 18:30u.

Jong Sparta Rotterdam - Jong Willem II

- Beloftencompetitie poule B

3-1
04 februari // 19:30u.

vv Dongen - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

3-1
03 februari // 15:00u.

Jong Willem II - Jong Fortuna Sittard

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

4-0
27 januari // 18:30u.

Jong Willem II - Jong NAC Breda

- Beloftencompetitie poule B

8-0
20 januari // 19:30u.

Jong Willem II - Hoogstraten reserves

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-3
14 januari // 15:00u.

Jong Willem II - FC Eindhoven reserves

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-3
17 december // 20:00u.

KFC Zwarte Leeuw - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-1
09 december // 18:30u.

Jong Willem II - Jong Roda JC

- Beloftencompetitie poule B

1-5
03 december // 20:00u.

sc t Zand - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

2-1
02 december // 18:30u.

Jong Willem II - Jong FC Utrecht

- Beloftencompetitie poule B

1-1
25 november // 18:30u.

Jong AZ - Jong Willem II

- Beloftencompetitie poule B

1-3
19 november // 20:00u.

De Valk - Jong Willem II

Valkenswaard - Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-0
12 november // 15:00u.

FC Eindhoven reserves - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-3
05 november // 19:30u.

vv DESK - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-0
04 november // 18:30u.

Jong Willem II - Jong RKC Waalwijk

- Beloftencompetitie poule B

2-3
28 oktober // 18:30u.

Jong Almere City FC - Jong Willem II

- Beloftencompetitie poule B

4-1
21 oktober // 18:30u.

Jong Willem II - Jong FC Den Bosch

- Beloftencompetitie poule B

0-3
15 oktober // 19:00u.

Sarto - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-0
14 oktober // 16:00u.

Jong FC Utrecht - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

2-0
07 oktober // 18:30u.

Jong Feyenoord/Excelsior - Jong Willem II

- Beloftencompetitie poule B

2-0
30 september // 18:30u.

Jong Willem II - Jong De Graafschap

- Beloftencompetitie poule B

3-6
23 september // 16:00u.

FC Dordrecht - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

3-1
16 september // 18:30u.

Jong Willem II - Jong Sparta Rotterdam

- Beloftencompetitie poule B

1-1
03 september // 20:00u.

UNA - Jong Willem II

Veldhoven - Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-2
26 augustus // 18:30u.

Jong NAC Breda - Jong Willem II

- Beloftencompetitie poule B

1-3
19 augustus // 19:30u.

Best Vooruit - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

3-0
14 augustus // 19:30u.

Jong Willem II - vv TSC

sc 't Zand - Oefenwedstrijden Jong Willem II

3-1
06 augustus // 19:30u.

RKVV Brabantia - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-3
05 augustus // 18:30u.

Jong Roda JC - Jong Willem II

- Beloftencompetitie poule B

5-2
23 juli // 19:30u.

Kozakken Boys - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-1
17 juli // 19:00u.

Wuustwezel - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-1
13 juli // 12:30u.

Jong PSV - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

3-2
13 mei // 18:30u.

Jong FC Dordrecht - Jong Willem II

- Beloftencompetitie Divisie B

1-0
06 mei // 18:30u.

Jong Willem II - Jong ADO Den Haag

- Beloftencompetitie Divisie B

2-2
29 april // 18:30u.

Jong Willem II - Jong VVV/Helmond Sport

- Beloftencompetitie Divisie B

1-1
22 april // 18:30u.

Jong De Graafschap - Jong Willem II

- Beloftencompetitie Divisie B

1-0
15 april // 18:30u.

Jong Willem II - Jong FC Volendam

- Beloftencompetitie Divisie B

4-0
08 april // 18:30u.

Jong Fortuna Sittard - Jong Willem II

- Beloftencompetitie Divisie B

1-3
02 april // 18:30u.

Jong Willem II - Jong Sparta Rotterdam

- Beloftencompetitie Divisie B

1-4
26 maart // 14:30u.

Jong PSV/FC Eindhoven - Jong Willem II

De Herdgang (Eindhoven) - Oefenwedstrijden Jong Willem II

2-1
18 maart // 18:30u.

Jong FC Den Bosch - Jong Willem II

- Beloftencompetitie Divisie B

1-1
11 maart // 18:30u.

Jong Willem II - Jong Roda JC

- Beloftencompetitie Divisie B

3-0
04 maart // 18:30u.

Jong AZ - Jong Willem II

- Beloftencompetitie Divisie B

2-1
25 februari // 18:30u.

Jong VVV/Helmond Sport - Jong Willem II

- Beloftencompetitie Divisie B

1-1
18 februari // 18:30u.

Jong Willem II - Jong PEC Zwolle

- Beloftencompetitie Divisie B

2-1
11 februari // 18:30u.

Jong Willem II - Jong FC Dordrecht

- Beloftencompetitie Divisie B

2-2
05 februari // 14:30u.

KVC Westerlo - Jong Willem II

Westerlo - Oefenwedstrijden Jong Willem II

2-2
28 januari // 18:30u.

Jong ADO Den Haag - Jong Willem II

- Beloftencompetitie Divisie B

2-4
08 januari // 15:00u.

Jong Willem II - Jong Vitesse

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

2-1
18 december // 18:30u.

Jong Willem II - Jong De Graafschap

- Beloftencompetitie Divisie B

1-2
10 december // 18:30u.

Jong FC Volendam - Jong Willem II

- Beloftencompetitie Divisie B

2-1
03 december // 18:30u.

Jong Willem II - Jong Fortuna Sittard

- Beloftencompetitie Divisie B

2-2
26 november // 18:30u.

Jong Sparta Rotterdam - Jong Willem II

- Beloftencompetitie Divisie B

2-1
19 november // 18:30u.

Jong Willem II - Jong FC Den Bosch

- Beloftencompetitie Divisie B

1-4
13 november // 19:30u.

sc 't Zand - Jong Willem II

Sportpark 't Zand - Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-0
05 november // 18:30u.

Jong Roda JC - Jong Willem II

- Beloftencompetitie Divisie B

1-4
29 oktober // 18:30u.

Jong Willem II - Jong AZ

- Beloftencompetitie Divisie B

2-0
22 oktober // 18:30u.

Jong PEC Zwolle - Jong Willem II

- Beloftencompetitie Divisie B

0-2
16 oktober // 19:30u.

Stedoco - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

4-2
09 oktober // 15:45u.

Jong FC Eindhoven - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

2-1
02 oktober // 16:00u.

Jong Willem II - Jong KVC Westerlo

Amateurcomplex Willem II - Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-3
01 oktober // 18:30u.

Jong ADO Den Haag - Jong Willem II

- Voorronde beloftencompetitie

1-2
24 september // 18:30u.

Jong Willem II - Jong RKC Waalwijk

- Voorronde beloftencompetitie

0-0
17 september // 18:30u.

Jong Willem II - Jong Feyenoord/Excelsior

- Voorronde beloftencompetitie

2-2
11 september // 19:30u.

DESK - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

2-1
03 september // 18:30u.

Jong Sparta Rotterdam - Jong Willem II

- Voorronde beloftencompetitie

1-3
27 augustus // 18:30u.

Jong Willem II - Jong FC Utrecht

- Voorronde beloftencompetitie

0-2
21 augustus // 18:30u.

Jong Willem II - Team Koot Azur

Amateurcomplex Willem II - Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-4
20 augustus // 18:30u.

Jong FC Dordrecht - Jong Willem II

- Voorronde beloftencompetitie

1-2
13 augustus // 18:30u.

Jong Willem II - Jong NAC Breda

Koning Willem II stadion - Voorronde beloftencompetitie

1-4*
07 augustus // 19:30u.

Baronie - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-0
31 juli // 19:00u.

Halsteren - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-2
24 juli // 19:30u.

Nieuwmoer - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

2-4
19 juli // 19:00u.

Wuustwezel - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-0
10 juli // 16:00u.

Jong PSV - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

3-1
14 mei // 18:30u.

Jong Willem II - Jong FC Den Bosch

- 1e divisie beloftencompetitie

0-4
07 mei // 18:30u.

Jong FC Dordrecht - Jong Willem II

- 1e divisie beloftencompetitie

1-0
23 april // 18:30u.

Jong Willem II - Jong FC Volendam

- 1e divisie beloftencompetitie

0-1
16 april // 18:30u.

Jong NAC Breda - Jong Willem II

- 1e divisie beloftencompetitie

3-4
02 april // 18:30u.

Jong Willem II - Jong VVV Venlo

- 1e divisie beloftencompetitie

3-4
27 maart // 20:00u.

sc 't Zand - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-3
19 maart // 18:30u.

Jong FC Volendam - Jong Willem II

- 1e divisie beloftencompetitie

1-0
15 maart // 16:00u.

Jong FC Den Bosch - Jong Willem II

- 1e divisie beloftencompetitie

1-1
12 maart // 18:30u.

Jong Willem II - Jong NAC Breda

- 1e divisie beloftencompetitie

2-1
06 maart // 18:30u.

Jong FC Dordrecht - Jong Willem II

- 1e divisie beloftencompetitie

3-2
28 februari // 20:00u.

sv Rood-Wit Veldhoven - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

3-3
27 februari // 18:30u.

Jong Willem II - Jong VVV Venlo

- 1e divisie beloftencompetitie

1-1
22 februari // 20:00u.

vv Dongen - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

2-1
30 januari // 18:30u.

Jong Willem II - Jong FC Volendam

- 1e divisie beloftencompetitie

2-3
23 januari // 18:30u.

Jong NAC Breda - Jong Willem II

- 1e divisie beloftencompetitie

0-0
17 januari // 16:00u.

Jong FC Utrecht - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-0
10 januari // 14:00u.

Helmond Sport - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-0
12 december // 18:30u.

Jong Willem II - Jong FC Dordrecht

- 1e divisie beloftencompetitie

2-0
05 december // 18:30u.

Jong Willem II - Jong FC Den Bosch

- 1e divisie beloftencompetitie

2-3
29 november // 20:00u.

Best Vooruit - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

3-2
28 november // 18:30u.

Jong VVV Venlo - Jong Willem II

- 1e divisie beloftencompetitie

3-2
22 november // 20:00u.

Longa - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

2-3
21 november // 18:30u.

Jong FC Volendam - Jong Willem II

- 1e divisie beloftencompetitie

0-3
15 november // 19:30u.

Kozakken Boys - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

5-2
10 november // 17:00u.

Jong FC Utrecht - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-2
07 november // 18:30u.

Jong Willem II - Jong NAC Breda

- 1e divisie beloftencompetitie

1-2
01 november // 20:00u.

JEKA - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-3
31 oktober // 18:30u.

Jong FC Dordrecht - Jong Willem II

- 1e divisie beloftencompetitie

5-3
24 oktober // 18:30u.

Jong Heracles Almelo - Jong Willem II

- KNVB bekertoernooi beloften

1-2
17 oktober // 18:30u.

Jong FC Den Bosch - Jong Willem II

- 1e divisie beloftencompetitie

1-2
11 oktober // 19:30u.

Baronie - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-3
03 oktober // 18:30u.

Jong Willem II - Jong VVV Venlo

- 1e divisie beloftencompetitie

3-2
26 september // 18:30u.

Jong Willem II - Jong FC Volendam

- 1e divisie beloftencompetitie

1-0
19 september // 18:30u.

Jong NAC Breda - Jong Willem II

- 1e divisie beloftencompetitie

2-2
13 september // 19:30u.

UNA - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-1
12 september // 18:30u.

Jong Willem II - Jong FC Dordrecht

- 1e divisie beloftencompetitie

0-5
08 september // 19:30u.

sv Slikkerveer - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-4
31 augustus // 19:30u.

Madese Boys - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-0
29 augustus // 18:30u.

Jong Willem II - Jong FC Den Bosch

- 1e divisie beloftencompetitie

1-2
23 augustus // 18:30u.

Jong VVV Venlo - Jong Willem II

- 1e divisie beloftencompetitie

4-1
16 augustus // 18:30u.

Jong Willem II - Jong FC Den Bosch

- KNVB bekertoernooi beloften

0-4
09 augustus // 20:00u.

DESK - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-4
06 augustus // 17:30u.

RKSV Nemelaer - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

1-9
26 juli // 19:30u.

KWFC Wuustwezel - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

0-9
21 juli // 19:00u.

Dosko - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II

3-1
12 juli // 18:00u.

Jong PSV - Jong Willem II

- Oefenwedstrijden Jong Willem II